Connect with us

DĘBNO

Reprezentanci Polski przygotowujący się do Euro kibicują… Dębowi Dębno!

Opublikowane

w dniu

Tomasz Kędziora, Tymoteusz Puchacz i Jakub Moder podczas zgrupowania kadry narodowej nagrali filmik i upublicznili go w mediach społecznościowych. Pozdrawiają w nim Dąb Dębno!

 

 

Reprezentanci Polski, którzy szykują się w Opalenicy do udziału w Mistrzostwach Europy nagrali filmik z pozdrowieniami dla Dębu Dębno.

– Witamy wszystkich zawodników Dębu Dębno i życzymy Wam awansu do IV ligi – mówi Jakub Moder.

– Pozdrowienia dla młodszych zawodników, żeby ciężko trenowali, aby kiedyś się znaleźć w takim miejscu, jak my obecnie – dodał Tymoteusz Puchacz.

– Do boju – skwitował z uśmiechem Tomasz Kędziora.

Mieszkańcy Dębna są… zaskoczeni. Dlaczego? Żaden z tych piłkarzy nie jest i nie był związany z Dębem. Tymczasem znają klub, pomimo że występuje w klasie okręgowej. Inne kluby w naszym regionie takich pozdrowień jeszcze nie otrzymały.

– Filmik jest zasługą naszego dyrektora sportowego Kamila Michniewicza, który jest jednocześnie analitykiem i członkiem sztabu kadry AMP Futbolu, więc ma masę kontaktów – przyznaje Tomasz Pluciński, prezes Dębu Dębno w rozmowie z dziennikarzem Głosu Szczecińskiego. – Dzięki Kamilowi jest o nas coraz głośniej. Myślę, że zakochał się w naszym projekcie. Procentują takie czysto ludzkie relacje. Kamil to mega pozytywny człowiek, ma mnóstwo znajomych. Już wcześniej mieliśmy pozdrowienia właśnie z kadry AMP Futbolu, ale tam gdzie może nas reklamuje – tłumaczy.

I to prawda, Kamil Michniewicz to wielka osobowość w piłkarskim świecie. Jest rozpoznawalny, lubiany i szanowany. Propozycję pracy złożył mu grający w Ekstraklasie Śląsk Wrocław, ale odmówił.

Dąb Dębno jest liderem klasy okręgowej i ma duże szanse na awans do IV ligi. Klub posiada złotą odznakę w programie PZPN certyfikacji szkół piłkarskich.

 

 

Foto: screen z filmiku kadrowiczów