Connect with us

BIZNES

Bank z nową lokalizacją. To wyjątkowa placówka na mapie regionu  

Opublikowane

w dniu

Ma opinię jednej z najlepiej działających placówek partnerskich w regionie. Teraz oddział zmienia lokalizację. Od 1 kwietnia będzie się mieścił na Placu Konstytucji 3 Maja.

 

Od 1 kwietnia oddział Banku Santander w Dębnie zmienia lokalizację. Do tej pory mieścił się w pasażu przy ulicy Mickiewicza, teraz będzie obsługiwał klientów banku przy Placu Konstytucji 3 Maja pod numerem 3. Jak mówi Ewelina Czaplińska, chęć rozwoju i świadczenia usług na najwyższym poziomie wymaga komfortowych wnętrz.

– Ciągle się rozwijamy i marzyliśmy o komforcie zarówno dla naszych klientów, jak i pracowników – tłumaczy. – Jeśli chodzi o udogodnienia dla klientów, to przede wszystkim do dyspozycji będą mieli parking oraz salę VIP, dzięki, której zapewnimy dyskrecję klientom podczas wizyty w placówce. To umożliwi większy komfort przy wypłacie gotówki, zapytaniu o kredyt, obsłudze konta, czy podpisywaniu umów – dodaje.

Oddział Banku Santander w Dębnie uważany jest za jedną z najlepiej działających placówek w regionie. Z kolei Ewelina Czaplińska, która jest właścicielem placówki, to czołowy doradca kredytów hipotecznych na Pomorzu Zachodnim. Placówka ta obecnie zajmuje 1 miejsce w regionie, a 6 w Polsce na około 140 placówek, pod względem wielkości uruchomionych kredytów hipotecznych.

– To prawda, podpisujemy wiele umów związanych z kredytami hipotecznymi, zawsze staramy się świadczyć usług na najwyższym poziomie – tłumaczy Ewelina Czaplińska. – Dla nas liczy się przede wszystkim to, by przygotować każdemu kredytobiorcy jak najlepsze warunki – dodaje.