Connect with us

BARLINEK

Barlinecki bank z nagrodą

Opublikowane

w dniu

Barlinecka placówka Banku GBS z nagrodą „Diamenty Pomorza Zachodniego”. To znaczące wyróżnienie, zwłaszcza, że w czasie epidemii koronawirusa funkcjonowanie wielu przedsiębiorstw nie jest łatwe.

 

„Diamenty Pomorza Zachodniego” to konkurs mający na celu wybór firm działających w naszym regionie, których dynamiczny rozwój oparty jest na inwestycjach w innowacje i ochronę środowiska, a które wyróżniają się pozytywnym wpływem na lokalną społeczność.

Barlinecki bank zdobył druga nagrodę w kategorii „Bank przyjazny przedsiębiorcom”. Został doceniony za wspieracie przedsiębiorcom i podejmowanie innowacyjnych działań, które prowadziły m.in. do rozwoju i większej liczby obsługiwanych klientów.

– Fundusz Pomerania współpracuje z GBS Bank od kilkunastu lat – mówi Wojciech Dorżynkiewicz, radny Sejmiku Województwa i przedstawiciel Funduszu Pomerania. – Bank stara się mocno wspierać przedsiębiorców, pomagać w realizacji ich inwestycji. Możemy śmiało stwierdzić, że GBS Bank to bank przyjazny przedsiębiorcom i w pełni zasługuje na miano Diamentu Pomorza Zachodniego – dodaje.

Ogłoszenie laureatów konkursu miało miejsce w miniony czwartek podczas gali Północnej Izby Gospodarczej w Szczecinie.