Connect with us

DĘBNO

Dąb i Osadnik przed ostatnimi meczami jesieni

Opublikowane

w dniu

Dąb Dębno i Osadnik Myślibórz nie zakończyły jeszcze piłkarskiej jesieni. W zanadrzu są zaległe pojedynki. Dąb zagra z Odrą Chojna, a Osadnik z outsiderem rozgrywek, Orłem Trzcińsko-Zdrój. Dla obu drużyn są to szalenie ważne pojedynki.

 

Dąb Dębno może zostać liderem rozrywek klasy okręgowej, do rozegrania został jeszcze jeden pojedynek. Wygrana wyprowadzi naszą drużynę na czoło tabeli. Ale równie duże aspiracje ma najbliższy rywal Dęba, Odra Chojna. Dąb Dębno zajmuje 4. miejsce, a Odra 3. w tabeli, oba zespoły na sowim koncie mają po 34 punkty.

Zaległy mecz zostanie rozegrany w Dębnie 5 grudnia. Zwycięzca tego pojedynku obejmie fotel lidera i z pozycji prowadzącego w rozgrywkach przystąpi do piłkarskiej wiosny. Po wysokiej wygranej z Unią (przypomnijmy 7:1 dla Dęba) apetyty mamy ogromne.

Z kolei 6 grudnia zaległy mecz z Orłem Trzcińsko-Zdrój rozegra Osadnik Myślibórz (zajmuje 7 miejsce w ligowej tabeli). Orzeł jest ostatni, zdecydowanym faworytem pojedynku jest nasza drużyna. Zwycięstwo wyprowadzi Osadnik na 5 miejsce w tabeli.