Connect with us

BIZNES

Ewelina Czaplińska, nominowana w prestiżowym konkursie: „Dbamy o ludzi, którzy nas otaczają”

Opublikowane

w dniu

Ewelina Czaplińska, która od prawie 7 lat prowadzi Placówkę Banku Santander w Dębna, otrzymała nominację w prestiżowym konkursie „Pracodawca roku” Północnej Izby Gospodarczej. Właścicielka nie kryje zadowolenia, ale podkreśla, że w codziennej pracy nikt z jej zespołu ani ona sama nie myśli o nagrodach, ale o rzetelnej obsłudze i edukacji klientów w kwestiach bankowych.

Kategoria „Społeczna odpowiedzialność biznesu” w konkursie Pracodawca Roku jest jedną z najbardziej prestiżowych w polskim biznesie. Przypomnijmy, Północna Izba Gospodarcza to jedna z największych organizacji zrzeszających przedsiębiorców w Polsce, liczy blisko 1500 firm, od tego roku ma swój oddział w Dębnie.
Wśród tegorocznych przedsiębiorstw, nominowanych za działalność na rzecz lokalnej społeczności, znalazła się właśnie Ewelina Czaplińska (Twój Specjalista Finansowy). Doceniona została między innymi za zaangażowanie w pracę z dziećmi i uczenia ich podstaw ekonomii, działalność charytatywną, sponsoring, czy wspieranie inicjatyw związanych z ochroną środowiska oraz lokalnych przedsiębiorców.

– Dbamy o ludzi, którzy nas otaczają – tłumaczy Ewelina Czaplińska, menager placówki bankowej. – Nie ma dla nas znaczenia, czy ktoś jest naszym klientem, czy nim nie jest. Zawsze jesteśmy otwarci na ludzkie problemy i jeśli tylko potrafimy pomóc, robimy to bez wahania, taki jest mój zespół – dodaje.

Podkreśla również, że przedsiębiorcy są członkami rozmaitych społeczeństw, a biznes nie może ograniczać się do świadczenia usług, ale również powinien być wzorem pozytywnych postaw i zachowań.

– Oczywiście chęć budowania odpowiedzialnego społeczeństwa to jedno, a świadczenie usług na najwyższym poziomie to drugie – zaznacza Ewelina Czaplińska. – W naszej pracy zawsze przykładamy do tego olbrzymią uwagę. Szanujemy każdego, kto się pojawi w progu naszego banku i bez względu na to, z jakim problemem do nas przychodzi, staramy się, aby pomóc mu w rozwiązaniu, czy chce zaciągnąć kredyt hipoteczny na dużą kwotę, czy założyć konto bankowe, zawsze jest obsługiwany według najwyższych standardów – zapewnia.

Dębnowska placówka Banku Santander to jeden z najlepiej działających oddziałów w Polsce.

Rozstrzygnięcie konkursu Pracodawca Roku już w najbliższy czwartek.