Connect with us

BIZNES

Kierownik przewozów w PKS zapewnia: Przedsiębiorstwo wykonuje dowozy

Opublikowane

w dniu

Ogólnopolskie media zwróciły uwagę na problemy myśliborskiego PKS-u wieszcząc jego problemy i upadek. Przedstawiciele przewoźnika twierdzą, że nikt z mediów nie zadawał pytań, a firma ma się dobrze, jedynie z przyczyn technicznych informacje zostały udostępnione z opóźnieniem.

 

Jak podaje znany portal transport-publiczny.pl, myśliborski PKS nie uruchamia połączeń i przeżywa problemy. Dziennikarze podkreślali, że wysyłali pytania do spółki, ale nie otrzymali żadnych odpowiedzi.

– Niezrozumiała jest dla nas informacja że nikt z przedsiębiorstwa nie udzielił odpowiedzi na zadane pytania, ponieważ takich pytań nie było – tłumaczy kierownik przewozów, Janusz Baranowicz. – Informacje są niezgodne z rzeczywistością. Przedsiębiorstwo po powrocie uczniów do szkół wykonuje dowozy do przedszkoli i szkół podstawowych w ramach komunikacji regularnej , a od 17 maja 2021 r. także do szkół średnich. Z wykonywanych kursów komunikacji regularnej mogą korzystać wszyscy podróżni. Obecnie wykonujemy dziennie 89 kursów komunikacji regularnej, przed pandemią wykonywaliśmy 114 kursów. Informację o przywróceniu kursów z przyczyn technicznych umieściliśmy na naszej stronie internetowej z opóźnieniem – dodaje.