Connect with us

BARLINEK

OSOBOWOŚĆ XX WIEKU. Wybierzcie z nami wyjątkową postać

Opublikowane

w dniu

W każdym mieście, w każdej wsi mieszkają lub mieszkali ludzie, którzy są wyjątkowi i niezastąpieni. Którzy wyróżnili się wyjątkową działalnością na rzecz lokalnej społeczności i którzy niejednokrotnie rozsławiali nasz region w całym kraju i daleko poza nim.

 

Pomożecie nam wybrać OSOBOWOŚĆ XX WIEKU na terenie Waszej gminy?

Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Myślibórz czy też Nowogródek Pomorski mają swoich bohaterów, którzy na przestrzeni ubiegłego stulecia robili rzeczy niezwykłe. Którzy rozsławiali nasz region. To sportowcy, politycy, lekarze, nauczyciele, przedsiębiorcy, artyści, to również strażacy, którzy ratowali życie czy też lokalni aktywiści, zakładający stowarzyszenia i pomagający innym ludziom.

Pomóżcie nam wybrać i zaprezentować osoby wyjątkowe, nietuzinkowe, o jakich pamięć nigdy nie powinna wygasnąć.

Na Wasze propozycje i kandydatów do tytułu OSOBOWOŚĆ XX WIEKU w gminach Barlinek, Boleszkowice, Dębno, Myślibórz i Nowogródek Pomorski czekamy pod adresem email: redakcja@glos-miasta.pl. Wysyłając zgłoszenie nie zapomnijcie napisać kilku słów o kandydacie do miana OSOBOWOŚCI XX WIEKU, jak również o tym, dlaczego Waszym zdaniem dany kandydat powinien otrzymać ten zacny tytuł.

Na zgłoszenia czekamy do 20 sierpnia 2021 roku.