Connect with us

MYŚLIBÓRZ

Ukradł w Niemczech, wpadł pod Myśliborzem

Opublikowane

w dniu

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu zatrzymali 28-letniego mężczyznę podejrzanego o kradzież VW Transportera. Mężczyzna dokonał kradzieży na terenie Niemiec by następnie wyruszyć w kierunku naszej zachodniej granicy. Został zatrzymany przez mundurowych w Myśliborzu gdy kierował się w stronę drogi S-3. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

 

15  marca, około południa dyżurny myśliborskiej komendy otrzymał informację, że w kierunku Myśliborza ma poruszać się pojazd marki VW Transporter, który został skradziony na terenie Niemiec.

Policjanci niezwłocznie dokonali penetracji trasy, którą miałby się poruszać skradziony pojazd. W pewnej chwili mundurowi zauważyli pojazd poruszający się w kierunku drogi S-3. Niezwłocznie zatrzymali pojazd do kontroli drogowej.

W trakcie sprawdzenia okazało się, że pojazd pochodzi z kradzieży. 28 – letni kierujący był kompletnie zaskoczony działaniami policjantów. Został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Postępowanie jest w toku, a policjanci apelują do wszystkich właścicieli samochodów o odpowiednie zabezpieczanie pojazdów przed kradzieżą.