Connect with us

MYŚLIBÓRZ

Burmistrz zmienia polityczne poglądy? Wstępuje do Ruchu Hołowni

Opublikowane

w dniu

Burmistrz Myśliborza wstępuje do Polska 2050, partii politycznej stworzonej przez Szymona Hołownię. To kolejna zmiana politycznych barw i współpracy myśliborskiego włodarza.

 

Na fecebookowym profilu posłanki Pauliny Hennig-Kloska pojawiła się informacja i zdjęcia: Piotr Sobolewski, burmistrz Myśliborza wchodzi w struktury partii Szymona Hołowni.

 

Dziś w Polska 2050 Zachodniopomorskie przywitaliśmy kolejnego doświadczonego samorządowca – burmistrza Myśliborza Piotra Sobolewskiego.

Piotr to przykład dobrego gospodarza, który każdego dnia udowadnia, że rzeczy niemożliwe da się zrobić. Buduje obwodnicę, na którą Myślibórz czeka od lat 70-tych. Powołał podstrefę inwestycyjną do której ściąga inwestorów. Dba o walory krajobrazowe gminy, w przygotowaniach rewitalizacja starówki pełna zieleni a nie betonu.

Takich samorządowców Polska 2050 chce mieć w swoich szeregach. Piotrze witamy 💪 – pisze posłanka.

Wcześniej Piotr Sobolewski funkcjonował w strukturach PO, później, gdy do władzy doszedł PiS, mocno współpracował z rządzącym ugrupowaniem. Teraz zmienia polityczny nurt i wstępuje do Polska 2050.