Connect with us

DĘBNO

Mocne oskarżenia i bulwersujące nagrania z wizyty u lekarza w Dębnie. Wykorzystywał pacjentki?

Opublikowane

w dniu

Z reportażu przygotowanego przez dziennikarzy Interwencji Polsatu wynika, że lekarz z rodzinny z przychodni w Dębnie miał wykorzystywać i molestować pacjentki. Nagrała go jedna z ofiar. Pomimo posiadania nagrań prokuratura umorzyła postępowanie.

Pani Paulina zetknęła się z Józefem G. podczas wizyty w trakcie której prosiła o przeprowadzenie domowej wizyty u jej chorego, niepełnosprawnego kuzyna. Tak miała wyglądać rozmowa z lekarzem:
Lekarz: Ja sobie zapiszę i któregoś dnia tam do niego podjadę, nie dzisiaj.
Pani Paulina: Dzisiaj nie?
Lekarz: Ani jutro też nie. Może w środę przyjdę.
Pani Paulina: A jak mu coś się do tej środy stanie?
Lekarz: No to każdy ma prawo umrzeć…

Po kilku dniach mężczyzna pozostawiony bez pomocy trafił do szpitala i zmarł. Pani Paulina napisała negatywną opinię na jego temat w internecie i otrzymała wiadomości dotyczących zachowania medyka.

Były to bulwersujące informacje o zachowaniu wobec innych kobiet. Pacjentki mówiły o tym, że Józef G. podczas wizyt rzucał w ich stronę niewybredne komentarze nawiązujące do seksu. Jedna z kobiet, która zgłosiła się na wizytę z bólem brzucha była molestowana. Cała wizyta została nagrana.

Pomimo tego, że śledczy dysponowali tymi nagraniami sprawa została umorzona. Pacjentka odwołała się od tej decyzji do sądu, który przyznał jej rację. Sprawa została ponownie otwarta, śledztwo jest w toku.

Więcej o całej bulwersującej sprawie przeczytacie na tutaj:
https://interwencja.polsatnews.pl/reportaz/2023-11-14/nagranie-z-wizyty-u-lekarze-szokuje-mocne-oskarzenia/