Connect with us

DĘBNO

Dąb w roli jednego z faworytów? Kolejna wygrana na koncie naszego teamu

Opublikowane

w dniu

 

Dwa mecze i dwie wygrane! Dąb Dębno fantastycznie rozpoczął rozgrywki w IV lidze. Czy komplet punktów stawia naszą drużynę w roli jednego z faworytów do awansu?

 

 

– Liczyliśmy na dobry start w rozgrywkach, pierwsze mecze potwierdziły, że udało się nam stworzyć bardzo ciekawy zespół – mówi Kamil Michniewicz, Dyrektor Sportowy Dębu Dębno.

Nasza drużyna w miniony weekend pokonała na wyjeździe Sokoła Karlino 3:2 i po wygranej z Chemikiem Police (w I kolejce ligi), znajduje się na 4 miejscu w tabeli – z kompletem punktów. Bramki w potyczce z Sokołem zdobywali Oskar Szczepanik, Paweł Noga i Dawid Zieliński.

Czy dwie wygrane stawiają zespół z Dębna w roli faworytów do awansu? Kamil Michniewicz jest ostrożny:

– Czy jesteśmy w gronie faworytów? Na pewno bym tego tak nie określał, to dopiero początek sezonu, a przed nami długie rozgrywki. Zdajemy sobie sprawę, że mamy swoje cele, przede wszystkim spokojna gra i budowanie zespołu – tłumaczy.

Już w najbliższy weekend Dąb zagra przed własną publicznością z Raselem Dygowo, przeciwnicy jak dotąd przegrali oba spotkania i nie zdobyli nawet bramki. Faworytem pojedynku będzie nasz zespół.