Connect with us

DĘBNO

Dumni! Wiktoria Taracińska z Dębna przeszła do kolejnego etapu The Voice Kids

Opublikowane

w dniu

14-letnia Wiktoria, mieszkanka Dębna, zaśpiewała w sobotnim odcinku talent show „The Voice Kids”. W przesłuchaniach w ciemno zaśpiewała piosenkę „Holding out for a hero” Bonnie Tyler. Zachwyciła wszystkich jurorów, którzy wyrazili chęć przyjęcia jej do swojej drużyny. Ostatecznie zdecydowała się dołączyć do drużyny prowadzonej przez Tomsona i Barona.

 

Dębnianka przyjechała na przesłuchanie z całą rodziną – mamą, tatą, siostrą i bratem. Swoim śpiewem podbiła serca wszystkich trenerów. Zaskoczona, że odwróciły się trzy fotele, wybrała sercem i wstąpiła do drużyny Tomsona i Barona. Tym samym, jak podkreśliła pani Katarzyna Taracińska – mama młodej wokalistki, występ w programie spełnił jedno z największych marzeń jej córki.

 

Wielkie wsparcie i gratulacje popłynęły w stronę Wiktorii. Na budynku Szkoły Podstawowej nr 2 w Dębnie, do której uczęszcza wokalistka, zawisł wielki baner a w mediach społecznościowych nie brakuje pozytywnych komentarzy.

 

Wiktoria już od wielu lat reprezentuje Dębno na ogólnopolskich konkursach. Odniosła już wiele sukcesów, a teraz (ze względu na swoje zainteresowanie pająkami) zasłynie jako Tarantula Taracińska.

 

Jej występ można zobaczyć na kanale You Tube https://www.youtube.com/watch?v=CpEQ3mqYsZ8