Connect with us

BARLINEK

Erotyczna sesja w OSP. Ktoś musi ponieść konsekwencje

Opublikowane

w dniu

 

Skandal w remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku na długo wpłynie na negatywny wizerunek dowódców OSP. Do sieci wyciekły erotyczne zdjęcia kobiety prężącej się przy wozie strażackim czy łodzi ratunkowej. Strażacy wydali oświadczenie, odcinając się od zdarzenia, ale czy to wystarczy?

 

 

Do erotycznej sesji zdjęciowej miało dość pod koniec lutego w remizie OSP Barlinek. Na zdjęciach, które wyciekły do sieci, widać nagą kobietę w średnim wieku, która pozuje przy wozie strażackim i łodzi ratunkowej. Na jednej z fotografii kobieta miała maskę gazową i siedziała na rowerze.

 

Miejscowi strażacy zajęli stanowisko dopiero wówczas, kiedy wybuchła ogólnopolska afera. Odcinają się od tego zdarzenia i podkreślają, że sesja erotyczna wydarzyła się bez ich zgody i wiedzy.

 

Zarząd Ochotniczej Straży Pożarnej w Barlinku oświadcza, że incydent w ostatnim czasie związany z niestosownymi zdjęciami wykonanymi w remizie naszej jednostki miał miejsce bez zgody i wiedzy członków OSP Barlinek. W związku z tym, sprawa w celu wyjaśnienia została zgłoszona na policję. Jako strażacy gotowi nieść pomoc ludziom i ratować ich życie jesteśmy poruszeni, że ktoś dopuścił się tak niestosownych czynów w naszym imieniu. Mamy nadzieję, że mieszkańcy naszej gminy nie będą utożsamiać naszych druhów z tą sprawą.

 

– Czy to oświadczenie cokolwiek zmienia i czy ktokolwiek daje wiarę w to, że strażacy nie mieli wiedzy o tym, co się dzieje w remizie? Idąc tym tokiem rozumowania, każdy może wejść do remizy i robić tam, co zechce korzystając ze sprzętu, który ma ratować życie. Gdyby te fotografie nie pojawiły się w sieci, a sprzęt zostałby uszkodzony, to niewykluczone, że o usterkach dowiedzielibyśmy się wówczas, kiedy trzeba byłoby ruszyć do akcji ratującej życie – komentuje mieszkaniec Barlinka, który uważa, że cały zarząd barlineckiego OSP powinien się podać do dymisji, a jeśli tego nie zrobi, powinien zostać odwołany przez władze miasta.

Póki co na skandalu i wstydzie dla Barlinka się skończyło.