Connect with us

BARLINEK

Mistrz Świata twarzą kampanii barlineckiego banku

Opublikowane

w dniu

Mistrz Świata w jeździe indywidualnej na żużlu, Bartosz Zmarzlik, twarzą kampanii barlineckiego banku. Czeka mnóstwo nagród dla klientów GBS-u

 

Bartosz Zmarzlik jest ambasadorem Banku GBS w Barlinku już od roku. Mistrz Świata w jeździe indywidualnej na żużlu jest twarzą nowej kampanii, w której na klientów banku czeka mnóstwo nagród.

– Jesteśmy niezwykle dumni z tego, że tak znamienita postać zdecydowała się nie tylko na korzystanie, ale też na promowanie naszych najlepszych i wciąż dopracowywanych z myślą o naszych klientach usług – czytam na stronie internetowej banku. – Nie bez powodu również Bartosz Zmarzlik został twarzą mobilnego przyspieszenia w GBS Banku, które rozkręciło się właśnie w roku 2020, a obecnie przybrało formę wielkiego wyścigu, jedynego w swoim rodzaju konkursu dla użytkowników, w którym do wygrania jest mnóstwo atrakcyjnych nagród rzeczowych w każdym naszym oddziale – informuje GBS Bank w Barlinku.

A co jeszcze poleca Wam Bartosz Zmarzlik? Jak przystało na przedsiębiorcę, Bartosz rekomenduje atrakcyjny kredyt obrotowy; a jak przystało na domatora ceniącego sobie spokój i dobrą, rodzinną atmosferę – prosty kredyt mieszkaniowy w GBS Banku. To wspaniale, że możemy się wzajemnie tak dobrze uzupełniać i z pewnością przedłużymy tę wspaniałą współpracę również na rok 2022.