Connect with us

BARLINEK

Praca w Komendzie Powiatowej Policji w Myśliborzu czeka na Ciebie

Opublikowane

w dniu

 

Jeśli chcesz robić w życiu coś pożytecznego, czuć wyjątkowość swojej profesji i mieć stabilne warunki pracy, już dziś możesz zostać policjantem – zachęcają myśliborscy policjanci.

 

 

Zawód ten cieszy się wysokim zaufaniem obywateli. To praca dla ludzi z pasją, w prestiżowej i państwowej instytucji. Zastanawiałeś się nad pracą w Policji? Zrób kolejny krok, złóż podanie już teraz – zachwalają zawód policjanta myśliborscy funkcjonariusze.

Trwa rekrutacja, każdy może wstąpić w szeregi policji. W ramach zatrudnienia każdy kandydat może liczyć na bogatą ofertę szkoleń resortowych, co pozwala na poszerzanie horyzontów, zdobycia nowych umiejętności oraz pogłębiania wiedzy i doświadczenia w różnych dziedzinach.

Zostając policjantem wstąpisz do formacji złożonej z ponad 100 tys. funkcjonariuszy, dbających o bezpieczeństwo wewnętrzne kraju. To zawód dla profesjonalistów i ludzi z pasją.

Osoby, które są zainteresowane pracą w policji, mogą już teraz składać aplikacje. Każdy, kto złoży podanie, ma ogromne szanse dostać się do służby w policji. Po ukończeniu kursu podstawowego otrzymasz uposażenie w kwocie 3620 zł netto oraz dodatek za wysługę lat, natomiast jeśli nie ukończyłeś 26 roku życia, otrzymasz uposażenie na poziomie 3940 zł netto a także dodatek za wysługę lat.

 

Tutaj znajdziesz komplet informacji: Zostań Policjantem.

 

Szczegółowe informacje dotyczące rekrutacji można uzyskać, dzwoniąc pod numer telefonu

47 78 24 581 lub 47 78 24 532

 

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej, odwiedź stronę internetową Komendy Powiatowej Policji w Myśliborzu i zostań jednym z nas !!!