Connect with us

DĘBNO

Prezes Dębu Dębno i nowy wiceprezes ZZPN zapowiada zmiany

Opublikowane

w dniu

Niedawno wybrany wiceprezes Zachodniopomorskiego Związku Piłki Nożnej, prezes Dębu Dębno Tomasz Pluciński zamierza wprowadzić ogromne zmiany w działaniu ZZPN oraz dalszy rozwój zespołu z Dębna.

 

Nowy wiceprezes zamierza sprawić, by pracownicy zmienili swoje podejście do pracy, a jednym ze sposobów ma być podniesienie pensji, aby nie musieli pracować za najniższą krajową. W ten sposób ZZPN ma budować silną markę. Nowy zarząd uważa, że związek jest w innej epoce pod względem sposobu zarządzania i organizacji, dlatego należy to jak najszybciej zmienić.

W odpowiedzi na zadane przez gs24.pl pytanie czy nowe obowiązki będą kolidować z obowiązkami klubowymi odpowiada przecząco. Mówi, że zaangażowanie w ZZPN jest efektem tego, że chce „zmienić naszą lokalną piłkę”, co pokazał na bazie akademii rozwijając duże przedsięwzięcie, mimo tego, że ludzie uważali to za niemożliwe twierdząc, że dzieci nie chcą grać. Dzięki pozyskiwanym z różnych źródeł środków, w tym z dobrowolnych składek akademia może ciągle się rozwijać. Jako jedyni obok Pogoni Szczecin posiadają złotą gwiazdkę PZPN.

Dzięki odpowiednim działaniom o Dąbie staje się co raz głośniej. Dyrektor sportowy Kamil Michniewicz, analityk i członek sztabu kadry AMP Futbol wykorzystuje swoje kontakty do promowanie Dębu Dębno, w którym działa od listopada.

Jeśli wszystkie założenia nowego zarządu w tym wiceprezesa ZZPN z Dębna się powiodą, już za rok wszystko będzie funkcjonować inaczej, nikt nie będzie faworyzowany, co pokazała pierwsza decyzja – każdy klub dostanie piłki.