Connect with us

BARLINEK

Ruszyły zapisy na 3. Szczeciński Bieg Nocny

Opublikowane

w dniu

Biegaczki i biegacze czekali na ten bieg od wielu miesięcy. Szczeciński Bieg Nocny powraca w tym roku z nową datą oraz nową lokalizacją.

 

To pierwsze takie wydarzenie w naszym mieście. W poprzednich latach zawodnicy mierzyli się jesienią na Szczecińskich Bulwarach, a w tym roku przenosimy się na wiosnę i to do samego centrum miasta. Wiosenna edycja 3. Szczecińskiego Biegu Nocnego odbędzie się w nocy z 13 na 14 maja. Po raz pierwszy biegacze będą mieli okazję przebiec się nocą po szczecińskich ulicach w samym sercu miasta. Na uczestników biegu będą czekać dwa dystanse na 5 i 10 km, których trasy zostaną wytyczone przez ścisłe centrum Szczecina. Biegacze wystartują spod Urzędu Miasta i w nocnej scenerii będą mogli podziwiać szczecińskie ikony architektury. Bez względu na to czy przebiegniemy 5 czy 10 km możemy mieć pewność, że trasa będzie nas zaskakiwać na każdym kilometrze – to dzięki świetlnym aranżacjom i dopingom, które będą dodawały mocy zawodnikom.

Ale to nie koniec dobrych informacji. W każdym pakiecie startowym znajdzie się techniczna koszulka, którą na życzenie zawodnika (za dodatkową opłatą) będzie można spersonalizować. Dzięki temu kibice z daleka zobaczą komu kibicować, a pozostali zawodnicy dobrze zapamiętają imię swojego rywala. Możliwość personalizacji będzie dostępna tylko do końca kwietnia. Ceny pakietów zaczynają się od 75 zł. Każdy biegacz po przekroczeniu mety otrzyma pamiątkowy medal.

Zapisy na bieg odbywają się za pośrednictwem linku: https://www.protiming24.pl/startmeta/ev/szczecinski-bieg-nocny