Connect with us

DĘBNO

Tajemnicze zaginięcie mężczyzny pochodzącego z Dębna. 26-latek wyskoczył z samochodu

Opublikowane

w dniu

Trwają poszukiwania 26-letniego Sebastiana Sierpińskiego, pochodzącego z Dębna, który od niedawna pracuje w Gryfinie. W trakcie jazdy wyskoczył z samochodu i uciekł w pole kukurydzy. Do dziś nie wiadomo, gdzie się znajduje.

 

Wolontariusze, policjanci oraz członkowie Gryfińskiego Stowarzyszenia Ratowniczego prowadzą poszukiwania 26-latka. Do tej pory jednak przeszukiwania terenu nie przyniosły żadnych rezultatów.

Sebastian Sierpiński zaginął 14 sierpnia. Według informacji, jechał samochodem wraz ze swoim przełożonym, zachowywał się jednak nerwowo. W pewnej chwili otworzył drzwi i wyskoczył z jadącego samochodu. Uciekł w pole kukurydzy. Od tego momentu słuch o nim zaginął.

Jak informuje One.pl: mężczyzna został pobity przed wakacjami i mogło mieć wpływ na jego nietypowe zachowanie. 26-latek pochodzi z Dębna. Od miesiąca pracował w Gryfinie. W chwili zaginięcia Sebastian Sierpiński ubrany był w czarną koszulkę i krótkie spodenki w tym samym kolorze. Według informacji policji może mieć na głowie charakterystyczny słomiany kapelusz.

Poszukiwany 26-latek ma ok. 185 cm wzrostu, jest szczupłej budowy ciała. Ma krótkie ciemne włosy i niebieskie oczy.

Wszelkie informacje dotyczące miejsca pobytu zaginionego proszę kierować bezpośrednio do Dyżurnego Komendy Powiatowej Policji w Gryfinie pod nr. tel. 47 7823511 lub pod nr. alarmowy 112.