Connect with us

MYŚLIBÓRZ

„Ty tępa dzido je****, lesbijko, żałuje, że ci mocniej nie przyje***em” – bokser z Myśliborza skazany

Opublikowane

w dniu

Damski bokser i fan Andrzeja Dudy skazany. Za uderzenie posłanki został skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne.

 

„Nie wiem, czy pamiętacie jeszcze „ bohatera” z Myśliborza, który ubliżał mi na wiecu wyborczym pana Dudy? Uderzył mnie nawet (tak, żeby policjant nie widział) i uśmiechnięty do kamery oznajmił, że żałuje, że tak słabo mi „ j… ł”. Pan Daniel – prawicowy chojrak straszył mnie jeszcze jak odjeżdżał i pluł przez szybę na chodnik. Poświęciłam mu swój cenny czas i pan Daniel K. nie będzie już chojrakiem. Został skazany prawomocnym wyrokiem karnym za swoje występki i występy do kamery” – czytamy na facebookowym profilu posłanki, Magdaleny Filiks.

Do zajścia doszło w lipcu ubiegłego roku podczas wiecu wyborczego Andrzeja Dudy w Myśliborzu. Agresywny zwolennik prezydenta nie tylko ubliżał posłance, ale także ją uderzył i próbował odebrać telefon.

Daniel K. prawomocnym wyrokiem Sądu został skazany na 6 miesięcy ograniczenia wolności w postaci wykonywania nieodpłatnej pracy na cele społeczne.

 

Foto: screen z filmu posłanki