Connect with us

BARLINEK

W Barlinku otworzy się nowa siłownia. Najnowocześniejsza w mieście?

Opublikowane

w dniu

„FitLoft to miejsce, gdzie zadbasz o swoją kondycję fizyczną i psychiczną, to miejsce dla każdego, kto lubi aktywny tryb życia” – tak promują się właściciele sieci siłowni. Nowy obiekt lada moment zacznie funkcjonować w Barlinku.

 

Nowoczesna siłownia wcześniej powstała w Dębnie i natychmiast zyskała wiernych klientów. 4 września druga placówka zostanie otwarta w Barlinku, kolejna – jak zapowiada manager – zostanie oddana do użytku na przełomie roku.

– W Dębnie z siłowni FitLoft korzysta od 500 do 700 osób miesięczne, w zależności od miesiąca  – zdradza Nikodem, menager siłowni. – Co nas wyróżnia? Nasz obiekt to miejsce przystosowane pod klienta, czysty, pachnący, nowoczesne maszyny… wygrywamy jakością i bardzo niską ceną. U nas otrzymuje się produkt najwyższej jakości za ułamek ceny – tłumaczy.

Właśnie powstaje kolejny obiekt, nie tak dawno temu właściciele firmy Wermatech, specjalizującej się w montażu i serwisie klimatyzacji czy też systemów fotowoltaicznych, informowali o prowadzonych pracach w barlineckiej siłowni.

– Współpracujemy z Wermatechem, jesteśmy bardzo zadowoleni z usług – mówi menager FitLoft. – Posiadamy najwyższej jakości klimatyzatory. Pomagali nam w przygotowaniu obiektu w Dębnie, teraz w Barlinku i mamy nadzieję na dalszą współpracę – dodaje.

Magdalena Weraksa z firmy Wermatech przyznaje, że instalacja systemu klimatyzacji w siłowniach FitLoft to wyzwanie, taki obiekt wymaga dużej precyzji i wysokiej jakości produktów.

– Na pewno użytkownicy siłowni nie będą mieli powodów do narzekania, to świetne miejsce, gdzie można popracować nad formą, a przy tym cieszyć się estetycznymi, nowoczesnymi wnętrzami – tłumaczy.

Niebawem, jak zapowiada menager siłowni, powstanie kolejny punkt. Na razie nie zdradza, gdzie ulokowana zostanie kolejna placówka z sieci, informuje jedynie, że sieć FitLoft skupia się głównie na miejscowościach do 25 tys. mieszkańców, ponieważ w takich miejscach zazwyczaj nie ma dobrych siłowni

Otwarcie obiektu w Barlinku będzie miało 4 września, siłownia znajduje się na ul. Strzeleckiej 4. W dniu otwarcia wstęp do obiektu jest bezpłatny.