Connect with us

BARLINEK

Darmowa wysyłka przed świętami. Trzeba korzystać!

Opublikowane

w dniu

Szukacie czegoś wyjątkowego na świąteczne stoły? To żaden kłopot! Już dziś można kupić wyjątkowe produkty w atrakcyjnych cenach, a kurierzy przysmaki przywiozą Wam do domu za darmo.

 

Wyborne naturalne soki jabłkowe z dodatkiem tłoczonych soków z aronii, agrestu, rabarbaru czy nawet z dodatkiem selera. Bez żadnych dodatków cukru. Do tego dzikie oregano zbierane na zboczach góry Olimp, włoskie i greckie oliwy prosto znad Morza Śródziemnego, miody z polskich i greckich pasiek, czy też wreszcie suszone owoce, legendarne sery z Puszczy Białowieskiej, egzotyczne przyprawy i wędliny z dziczyzny – dziesiątki produktów, które można nabyć bezpośrednio od producenta, mogą całkowicie odmienić święta.

– Coraz częściej zauważamy, że internauci chętnie kupują produkty na naszej platformie jako prezenty pod choinę dla najbliższych, chcąc im podarować to, co najlepsze i najsmaczniejsze – uśmiecha się Grzegorz Matławski, jeden z pomysłodawców serwisu www.alezdrowo.pl.

Teraz, w okresie świątecznym, właściciele zdecydowali, że dostarczanie produktów przy zakupach powyżej 50 złotych będzie darmowe.

Platforma AleZdrowo.pl umożliwia zakupy, ale nie tylko…

– To również miejsce, gdzie każdy rolnik może sprzedawać swoje produkty, czy to warzywa, owoce, lub przetwory… wszystko, co oferuje natura – tłumaczy Grzegorz Matławski.

Na platformie sprzedaje coraz więcej rolników, a dzięki temu internauci mogą bez trudno znaleźć zdrowe, nierzadko certyfikowane ekologiczne produkty.